close
Menu

Mehmetler Makine Plastik İnş. Nak. Gıda San.Tic. A.Ş.

Mehmetler Makine Plastik İnş. Nak. Gıda San.Tic. A.Ş.
Mehmetler Makine Plastik İnş. Nak. Gıda San.Tic. A.Ş.

Mehmetler Makine A.Ş. 1999 yılında ortaklıkla başlayıp tarım makineleri satışı yapmak üzere kurulmuştur. Sürekli gelişen ve büyüyen firmamız 2006 yılında Mehmetler Makine Plastik İnşaat Nakliyat Gıda San. Tic. A.Ş. olarak kimliğine kavuşmuştur. Aynı yıl içinde halen faaliyetlerine devam ettiği Anbar mevkii Osman Kavuncu Bulvarı’ndaki showroomuna taşınmıştır. 2001 yılında yağmurlama ve damlama konusunda kalitesini dünya çapında kanıtlamış olan Arılı firmasının yağmurlama boruları v ek parçaları bayiliğini alarak Kayseri ve civar illerindeki sulama projelerinde de firmamız görev almaya başlamıştır. Bu amaçla belediyelerin park bahçe sulama sistemleri, tarımsal sulama projelerinde de firmamız kendini kanıtlamış, konusunda aranan firma olmuştur. Mehmetler Makine Plastik İnşaat Nakliyat Gıda San. Tic. A.Ş. 2006 yılında imalatçı kimliğini ortaya çıkararak MEPAŞ ismine patent alarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu yeni fabrika ile Yağmurlama, Damlama ve Filtre Sistemleri ile üretime başlamıştır. Mehmetler Makine üretim, verimlilik, iş güvenliği ve çevre konularında yönetim sistemlerini geliştirmiştir. 208 yılında TSE ve CE belgelerini almıştır.
Mehmetler Makine Plastik İnşaat Nakliyat Gıda San. Tic. A.Ş. bugün organize sanayi bölgesinde kendi markası ile tedarikçi olarak,
•    Yağmurlama Spring
•    Filtre Sistemleri
•    Damlama ek parçaları üretimi ile satış pazarlamasını yapmaktadır.
2011 yılında ise tarım makineleri konusunda, sektörün önde gelen firması olan John Deere makinelerinin Kayseri ve Sivas bayiliğini almıştır. Firmamız bölgesinde John Deere markası ile gücüne güç ekleyerek devam etmektedir.
Misyonumuz,
Tarım sektöründe, hızlı hareket edebilen, araştırma geliştirme yapabilen, üretimde sürekli iyileştirmelerle maliyetleri kontrol altında tutup, rekabet edebilen bir şirket olmak.